strážník městské policie

  • Jindřichův Hradec

Pracovní místo ( strážník městské policie ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadavky:
- občan ČR starší 21 let; střední vzdělání s maturitní zkouškou; bezúhonnost (posuzuje se dle požadavku zákona o obecní policii a zákona o střelních zbraních a střelivu, zbrojní průkaz sk. D výhodou); spolehlivost (minimálně v rozsahu § 4b zákona o obecní policii); zdravotní způsobilost (předpoklady se posuzují zdravotní prohlídkou a fyzickými stesty) a duševní způsoilost (předpoklady se posuzují na základě psychologického vyšetření); ŘP sk. B; komunikační schopnosti, úroveň vystupování a jednání s lidmi, flexibilita, schopost a ochota se dále vzdělávat.

Pracovní náplň, specifikace pracovního místa:
- zabezpečování místních záležitostí veřejného pořádku dle zákona o obecní policii a zvláštních právních předpisů se zaměřením na: odhalování protiprávníh deliktů; ochrana bezpečnosti osob a majetku; dodržtování občanského soužití; dodržování obecně závazných vyhlášek a nařízení obce; provádění dohledu nad bezpečností a plynulostí silničního provozu; dodržování ostatních právních předpisů o ochraně veřejného pořádku; podílení se na prevenci kriminality.

Platové zařazení - nástupní 5. plat. třída; plat se stanoví na základě zákona č. 262/2006 Sb., a dalších prováděcích předpisů.

Předpoklady k podání přihlášky:
Přihlášku může podat občan, který splňuje výše uvedené předpoklady pro danou pracovní pozici - na podatelně MěÚ J. Hradec nebo zaslat na adresu: Městská policie, Masarykovo nám. 168, 377 22 Jindřichův Hradec 2.

Obsah přihlášky:
Přihláška musí obsahovat jméno, příjmení, datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu (též skutečného, pokud s