HLÍDAČ PARKOVIŠŤ

Pracovní místo ( HLÍDAČ PARKOVIŠŤ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pouze pro OZP
Ostraha parkoviště, výběr parkovného
Nabízíme stálé zaměstnání ve stabilní společnosti, pravidelný měsíční příjem
Nástup možný ihned
Hlásit se telefonicky nebo e-mailem
Volné místo hlídač parkovišť pro lokalitu Liberec.

Mohly by Vás zajímat obory:

Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Operátor pultu centrální ochrany PCO Pracovní náplň: - monitoring signalizace ze zabezpečovacích systémů připojených na dohledové centrum PCO - obsluha PC (MS Office a systémy PCO) - vytváření evidencí PCO, tabulek, statistik - sledování a obsluha kamerových systémů - telefonická ...
CENTR PCO, s.r.o. Mladá Boleslav, Inzerováno před 4 dny

stavební mistr - práce na stavbách v rámci celé ČR - řízení a organizování stavebních prací, zajištění zásobování stavebním materiálem, vedení dělníků na stavbě, hlídání dodržování bezpečnosti práce - praxe a zkušenosti v oblasti vodohospodářských staveb výhodou - ...
EKOS-Žitenice s.r.o. Žitenice, Inzerováno před 6 dny

Nákupní a prodejní refent/ka Znalost vietnamštiny/angličtiny výhodou, Pozice vhodná i pro cizince a absolventy První kontakt osobně v OD Banco ve 2. patře. Náplň práce: Hlídání obchodu, asistence zákazníkům, doplňování zboží do regálů ze skladu, rovnání zboží. Pracovní doba je ...
NR TRADING, s.r.o. Česká Lípa, Inzerováno déle jak týden