1. Liberecká bezpečnostní, s.r.o.

HLÍDAČ PARKOVIŠŤ

Odeslat

Pracovní náplň
Pouze pro OZP
Ostraha parkoviště, výběr parkovného
Nabízíme stálé zaměstnání ve stabilní společnosti, pravidelný měsíční příjem
Nástup možný ihned
Hlásit se telefonicky nebo e-mailem
Volné místo hlídač parkovišť pro lokalitu Liberec.

Nabízíme
Nástup možný od: 25. 08. 2017
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: HLÍDAČ PARKOVIŠŤ

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Liberecký kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: 1. Liberecká bezpečnostní, s.r.o.
Ulice: Čechova 9
Město: Liberec
PSČ: 460 07

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jan Kulich
E-mail: Jan Kulich
Telefon: +420 608 720 287

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: 1. Liberecká bezpečnostní, s.r.o.