STARMON s.r.o.

PROGRAMÁTOR/KA

Odeslat

Pracovní náplň
MÍSTO VÝKONU: Bří Hubálků č.p. 161, 560 02 Česká Třebová 2
NABÍZÍME:
- příjemné pracovní prostředí
- přátelský kolektiv
- účast na zajímavých projektech
POŽADUJEME:
- znalost C#,.NET na pokročilé úrovni doloženou příslušným vzděláním nebo komerční praxí
- znalost ASP.NET MVC, WPF, WCF
- znalost databáze relační databáze (MS SQL nebo Oracle)
- vzdělání VŠ, bakalářské
- schopnost dodržet sjednané termíny prací
- praxe 3 roky na obdobné pozici
- anglický jazyk na střední úrovni (není podmínkou - stačí schopnost porozumět odborné AJ)
- komunikativnost
VÝHODOU:
- znalost HTML5, CCS3+, jQuery, Bootstrap, nebo jiných frameworků
- znalost dalších programovacích jazyků
- pokročilejší znalost sítí, administrace MS Windows Server 2012 nebo Linux
- znalost UML a nástrojů
PRUŽNÁ PRACOVNÍ DOBA
Pracovní poměr na dobu určitou, po prvním roce možnost převedení na dobu neurčitou
V případě zájmu zašlete profesní životopis na e-mail: kubatova@starmon.cz
Volné místo programátor/ka pro lokalitu Česká Třebová.

Nabízíme
Nástup možný od: 10. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: PROGRAMÁTOR/KA

Minimální požadavky vzdělání: Vyšší odborné
Lokalita: Pardubický kraj
Obor: Telekomunikace
Pozici nabízí: STARMON s.r.o.
Ulice: Bří Hubálků 161
Město: Česká Třebová
PSČ: 560 02

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jana Kubátová
E-mail: Jana Kubátová

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: STARMON s.r.o.