Kvalitář/ka ve výrobě

  • Kroměříž

Pracovní místo ( Kvalitář/ka ve výrobě ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: kontrola kvality dílů a součástek na výrobních linkách v automobilovém průmyslu, pomocné práce ve výrobě spojené s kontrolou kvality, práce se vykonávají v tempu a taktu výrobní linky
- Požadujeme: vzdělání není rozhodující, zdravotní způsobilost k výkonu práce, pečlivost, pracovitost, spolehlivost, ochotu pracovat na směny
- Nabízíme: zajímavé finanční ohodnocení, možnost kariérního růstu, stabilní zázemí
- V případě zájmu zašlete svůj životopis na e-mail: prace@exactsystems.cz. Do předmětu emailu prosím uveďte PRÁCE KROMĚŘÍŽ. Na pracovišti se není možné hlásiť přímo osobně bez předchozí telefonické domluvy. Osobní pohovor možný jenom na základě předchozí telefonické domluvy s vybranými uchazeči.
Volné místo kvalitář/ka ve výrobě pro lokalitu Kroměříž.