THERMACUT, k.s. seřizovač CNC strojů

seřizovač CNC strojů

Odeslat

Pracovní náplň
seřizování 2-vřetenových CNC obráběcích strojů, SŠ vzdělání strojírenského zaměření, znalost čtení výkresové dokumentace, praxe v oboru výhodou, samostatnost, zodpovědnost, prac. poměr na 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou, možnost vzdělávání, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, mzda dle praxe.
Volné místo seřizovač cnc strojů pro lokalitu Uherské Hradiště.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Třísměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: seřizovač CNC strojů

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Zlínský kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: THERMACUT, k.s.
Ulice: Sokolovská 574
Město: Uherské Hradiště
PSČ: 686 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Irena Mančíková
E-mail: Irena Mančíková
Telefon: +420 572 420 438

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: THERMACUT, k.s.