THERMACUT, k.s. seřizovač vyvrtávacích CNC strojů

seřizovač vyvrtávacích CNC strojů

Odeslat

Pracovní náplň
SŠ vzdělání strojírenského zaměření, znalost čtení výkresové dokumentace, praxe v oboru výhodou, samostatnost, zodpovědnost, prac. poměr na 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou, možnost vzdělávání, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, mzda dle praxe.
Volné místo seřizovač vyvrtávacích cnc strojů pro lokalitu Uherské Hradiště.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Třísměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: seřizovač vyvrtávacích CNC strojů

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Zlínský kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: THERMACUT, k.s.
Ulice: Sokolovská 574
Město: Uherské Hradiště
PSČ: 686 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Irena Mančíková
E-mail: Irena Mančíková
Telefon: +420 572 420 438

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: THERMACUT, k.s.