Všeobecná sestra s osvědčením - terénní služba

  • Karviná

Pracovní místo ( Všeobecná sestra s osvědčením - terénní služba ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

SLEZSKÁ HUMANITA, obecně prospěšná společnost nabízí možnost jednání se zájemcem o práci na pozici „Všeobecná sestra s registrací do hlavního pracovního poměru na dobu určitou 1 rok, s možností prodloužení na dobu neurčitou.
Jedná se o jednosměnný pracovní provoz zaměstnance s nerovnoměrně rozvrženou délkou týdenní pracovní doby 37,5 hodin. Jedná se o terénní službu, domácí péče.

Požadavky na pracovní místo: registrovaná všeobecná sestra s osvědčením k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu, nutný řidičský průkaz, bezúhonnost, samostatnost, pracovitost, spolehlivost, zodpovědnost, vstřícné chování a vystupování, profesionální přístup, dobrý zdravotní stav.

Nabízíme nástupní mzdu v rozsahu 24.000,- Kč až 27.500,- Kč, výše základní mzdy se odvíjí od kvalifikace a délky praxe. Dále nabízíme příjemný kolektiv, 25 dnů dovolené za kalendářní rok, příplatek za sobotu i neděli 30%, příplatek za svátek 100%. Možnost stravování, cena oběda 25,- Kč za 1 oběd. Ostatní benefity dle kolektivní smlouvy.

V případě zájmu nám prosím zašlete životopis s žádostí o místo na email: stasiewska@slezskahumanita.cz nebo volejte: 555 500 826 personalista. Těšíme se na novou spolupráci.
Volné místo všeobecná sestra s osvědčením - terénní služba pro lokalitu Karviná.