OPIRSTAV s.r.o.

Betonáři, železobetonáři a příbuzní pracovníci

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Praha, kontaktní osoba: Koval Dmytro, tel.: 727 908 831, příjem uchazečů na adrese: Revoluční 762/13, Praha 1. Výpis z RT.
Volné místo betonáři, železobetonáři a příbuzní pracovníci pro lokalitu Praha.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 05. 2017
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Betonáři, železobetonáři a příbuzní pracovníci

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Praha
Obor: Stavebnictví a reality
Pozici nabízí: OPIRSTAV s.r.o.
Město: Praha

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Dmytro Koval
Telefon: +420 727 908 831

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: OPIRSTAV s.r.o.