KOVOSVIT MAS, a.s.

provozní zámečník

Odeslat

Pracovní náplň
Dobrý zdravotní stav- práce je prašném a hlučném prostředí. Ochota k fyzické práci, možnost zaučení se na více pozic, což vede ke zvýšení kvalifikace a zvýšení mzdy. Výhodou je zkušenost na obdobné pozici. Svářečský průkaz - výhodou, není podmínkou
možnost prodloužení PP, podnikové stravování
Volné místo provozní zámečník pro lokalitu Sezimovo Ústí.

Nabízíme
Nástup možný od: 04. 12. 2017
Směnovost: Třísměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: provozní zámečník

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: KOVOSVIT MAS, a.s.
Ulice: náměstí Tomáše Bati 419
Město: Sezimovo Ústí
PSČ: 391 02

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mgr. Petra Hejduková
E-mail: Mgr. Petra Hejduková
Telefon: +420 381 742 301

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: KOVOSVIT MAS, a.s.