Obchodní referent/ka

  • Děčín

Pracovní místo ( Obchodní referent/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Děčín, Papírnická 604/3, Rozbělesy, 405 02 Děčín
Nástup možný ihned.

Požadujeme:
- německý jazyk slovem i písmem
- řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
- schopnost práce na PC
- schopnost samostatné i týmové práce
- komunikační dovednosti
- loajalita
- organizační schopnosti
- zadávání prodejních kontraktů do systému RECY
- avizace zahraničních dodávek odběratelům
- tvorba reklamací
- vymáhání pohledávek za odběrateli
- standardní fakturace prodaného materiálu
- objednávání externí přepravy
- zpracování a zasílání dokladů potřebných k přepravě zboží do zahraniční jednotlivým provozům

Nabízíme:
stravenky, příspěvek na penzijní pojištění, finanční odměny při životních jubileích

Kontaktní osoba: Hana Novotná, tel. 606 790 093, e-mail: novotna@kovosrot.cz - zašlete životopis, kontaktní osoba se nachází v Praze. Uchazči budou následně pozvání na osobní jednání v Děčíně.
Volné místo obchodní referent/ka pro lokalitu Děčín.