Terénní pracovník v sociálních službách pro Centrum osobní asistence

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( Terénní pracovník v sociálních službách pro Centrum osobní asistence ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POŽADUJEME: ZŠ nebo SŠ vzdělání (nejlépe sociální práce, zdravotní, příp. pedagogika) a absolvování kurzu pracovníka v sociálních službách (kvalifikace pro pracovníka v sociálních službách dle zákona č.108/2006 Sb.) Kurz pracovníka v sociálních službách je možno absolvovat do 18 měséců od data nástupu. Respekt ke křesťanským hodnotám a principům, úcta k životu v jakékoliv podobě. Samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, sociální cítění a empatie, komunikační dovednosti, schopnost týmové spolupráce, ochota vzdělávat se, odolnost vůči psychické zátěži. Trestní bezúhonnost. Zdravotní způsobilost. Řidičský průkaz skupiny B.
VÝHODOU: praxe v sociálních službách
NÁPLŇ PRÁCE: Zajištění a poskytování služeb osobní asistence dle zákona č.108/2006 Sb. o sociálních službách. Poskytuje přímou obslužnou péči u klientů zejména pomoc při osobní hygieně, oblékání, polohování, přípravě a podání stravy, doprovodech na instituce, do školy, zaměstnání apod., pomoc s chodem domácnosti, pomoc při výchovných, vzdělávacích a aktivizačních činnostech, pomoc při vyřizování různých osobních i úředních záležitostí, pomoc při orientaci. Podílí se na vypracovávání spisové dokumentace v souladu s požadavky metodik práce a Standardů kvality sociálních služeb, zachovává mlčenlivost o osobních a citlivých údajích
NABÍZÍME: zajímavou a pestrou práci v dobrém kolektivu, velkou míru samostatnosti a odpovědnosti, 1 týden dovolené navíc, služební telefon, možnost vzdělávání a osobního růstu.
Pracovní poměr na dobu neurčitou, v případě dodatečného doplnění kurzu pracovníka v sociálních službách na dobu určito