Pracovník/ce údržby, elektrikář/ka - elektromechanik/čka

Pracovní místo ( Pracovník/ce údržby, elektrikář/ka - elektromechanik/čka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jedná se o kumulovanou pozici Pracovník/ce údržby, elektrikář/ka - elektromechanik/čka. Vhodné i pro absolventy. Místo výkonu práce: Lipová 1, 352 01 Aš. Pracovní poměr na dobu určitou (6 měsíců) s možností prodloužení. Pracovní doba Po-Pá 6:00-14:00hod.
Náplň práce:
- Oprava dopravních vozíků a mechanického zařízení,
- oprava výrobních strojů bezpečnostních zařízení (znalosti S5/S7),
- opravy strojů a kancelářských zařízení,
- montáž nových přístrojů,
- diagnostika a odstraňování závad mechanismů zařízení za použití analogové i digitální techniky,
- provádí funkční zkoušky elektrický i elektronických agregátů a prvků,
- údržbářské práce v kompetenční sféře.
Požadujeme:
- Nejlépe výuční list (zámečník, elektro, zedník aj.),
- samostatnost, zodpovědnost, flexibilita,
- pravidelná docházka,
- ochota pracovat ve směnném provozu,
- nástup možný ihned.
Nabízíme:
- Stravenky,
- možnost napracovat si hodiny.

Kontakt pro zájemce: telefonicky od 8:00-15:00hod, e-mailem anebo osobně na adrese od 8:00-15:00hod.
Volné místo pracovník/ce údržby, elektrikář/ka - elektromechanik/čka pro lokalitu Aš.