Krupiéři

  • Chvalovice

Pracovní místo ( Krupiéři ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Obsluha stolů živé hry - karetní hry např. Black Jack, Americká ruleta apod.
Krupiérský kurz je ZDARMA a je součástí pracovního poměru, již v době kurzu pobíráte mzdu. Kurz trvá 6 týdnu a probíhá přímo na budoucím pracovišti na Hatích. Kurz je ukončen zkouškou a obdržením certifikátu.
Absolventům kurzu nabízíme plat 17.000,- Kč + příplatky za práci v noci a o víkendu + TIPY (cca 5.000,-Kč). Po zkušební době další navýšení základní mzdy.
Požadujeme: věk minimálně 18 let, logické uvažování, schopnost pracovat v nočních hodinách, odolnost vůči stresu, základní znalost německého jazyka (není podmínkou, je součástí kurzu), čistý trestní rejstřík. Vhodné pro absolventy škol bez praxe.
Zaměstnanecké výhody: možnost ubytování, doprava do zaměstnání, stravování zdarma, dovolená navíc, příspěvky na sport a regeneraci,
Volné místo krupiéři pro lokalitu Chvalovice.