LTL projekt, s.r.o.

ŠÉFKUCHAŘ/KA

Odeslat

Pracovní náplň
MÍSTO VÝKONU: Restaurace Panský dům, Masarykovo náměstí č.p. 6, 564 01 Žamberk
Dle domluvy HPP nebo DPP
NÁPLŇ PRÁCE:
-minutková a hotovková jídla, agenda skladů, vedení kuchařů
NABÍZÍME:
- práce v příjemném kolektivu
- zájem účastnit se školenÍ, seminářů
POŽADUJEME:
- spolehlivost
- zodpovědnost
- ukončené jakékoliv vzdělání
- logické myšlení
- chuť pracovat a zdokonalovat se
Směnnost: krátký a dlouhý týden
Možnost domluvit ubytování
Volné místo šéfkuchař/ka pro lokalitu Žamberk.

Nabízíme
Nástup možný od: 05. 10. 2017
Směnovost: Dělené směny

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: ŠÉFKUCHAŘ/KA

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Pardubický kraj
Obor: Ekonomika a finance, Audit, daně, účetnictví
Pozici nabízí: LTL projekt, s.r.o.
Ulice: Masarykovo náměstí 6
Město: Žamberk
PSČ: 564 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Lenka Lockerová
E-mail: Lenka Lockerová
Telefon: +420 606 255 865

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: LTL projekt, s.r.o.