Pekárny Falta, s.r.o.

PEKAŘ/KA - MISTR/OVÁ

Odeslat

Pracovní náplň
MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Růžová č.p. 645, 561 69 Králíky
NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
NÁPLŇ PRÁCE:
- výroba pečiva
- obsluha poloautomatizované pece
- řízení pracovníků
POŽADUJEME:
- vyučení v oboru
- schopnost řízení pracovníků
- manuální zručnost
- svědomitost
- dobrý zdravotní stav
- komunikativnost, flexibilitu, bezúhonnost
NABÍZÍME:
- práci ve stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
- pracovněprávní vztah na dobu určitou s možností prodloužení
- možnost firemního bytu, popř. ubytování
Jako 1. kontakt, prosíme, zaslat životopis na uvedený e-mail.
V případě postupu do druhého kola výběrového řízení Vás budeme kontaktovat.
Volné místo pekař/ka - mistr/ová pro lokalitu Králíky.

Nabízíme
Nástup možný od: 10. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: PEKAŘ/KA - MISTR/OVÁ

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Pardubický kraj
Obor: Chemie a potravinářství, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Pekárny Falta, s.r.o.
Ulice: Růžová 645
Město: Králíky
PSČ: 561 69

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Anna Urbanová
E-mail: Anna Urbanová
Telefon: +420 465 631 311

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Pekárny Falta, s.r.o.