Prodavačka a výdej jídel ve firemní kantýně

  • Brno

Pracovní místo ( Prodavačka a výdej jídel ve firemní kantýně ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt telefonicky
Do naší firemní kantýny (pro zaměstnance Tesco) v Brně v Králově Poli hledáme nové členy do týmu na pozici prodavač/ka - výdej jídel.
Náplň práce prodavače/ky: je zajištění provozu kantýny, prodej a nákup zboží, výdej jídel, mytí bílého nádobí.
Požadujeme:
* praxe a vyučení v oboru gastronomie/obchod výhodou
* spolehlivost, samostatnost
* týmového ducha
* příjemné vystupování
* znalost práce na PC - naučíme vás práci s pokladním systémem

Nabízíme:
* zázemí nadnárodní společnosti
* stabilní pracovní místo
* práci na hlavní pracovní poměr
* prodavačka: práce v režimu krátký a dlouhý týden, 12h směny nebo úvazek dle dohody (8h)
* zvýhodněné stravování
* po roce příspěvek na penzijní připojištění
* nástup: ihned
Volné místo prodavačka a výdej jídel ve firemní kantýně pro lokalitu Brno.