PREFA PRAHA a.s. Obsluha třmínkového stroje

Obsluha třmínkového stroje

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Hlavní město Praha, Praha, Malešice, 108 00, Teplárenská č.p. 608/11
Kontakt: Bůžková Ivana, tel.: 281031150, e-mail: ivana.buzkova@prefa-praha.cz, tel.kontakt 7:00 - 15:00 hod.
Obsluha třmínkového stroje (stema), poloautomat, práce v úkolové mzdě
Volné místo obsluha třmínkového stroje pro lokalitu Praha.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 03. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Obsluha třmínkového stroje

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Praha
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: PREFA PRAHA a.s.
Ulice: Teplárenská 608
Město: Praha
PSČ: 108 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ivana Bůžková
E-mail: Ivana Bůžková
Telefon: +420 281 031 150

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: PREFA PRAHA a.s.