Elektromechanik/elektromechanička - programátor/ka

  • Sezemice

Pracovní místo ( Elektromechanik/elektromechanička - programátor/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Pardubická 717, Sezemice
Pracovní doba: 7:00 - 15:45 hod..
Pracovní náplň: výroba pásových dopravníků, zásobníků na prádlo, sušičů prádla.
Požadujeme: zkušenosti s montáží strojů, fyzickou zdatnost, vyhlášku 50, znalost zapojování rozvaděčů a programování PLC
Nabízíme: stravenky 100,- Kč.

Pro zařazení do výběrového řízení požadujeme předložení životopisu.
Kontaktní osoba: pan Krátký 775 931 587, martin.kratky@engel-gematex.com
Volné místo elektromechanik/elektromechanička - programátor/ka pro lokalitu Sezemice.