SERVISNÍ TECHNIK

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( SERVISNÍ TECHNIK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: POUZE e-mailem: i.svadlenkova@staubli.com
Náplň práce: Servisní zásahy v ČR, resp. střední a východní Evropa, preventivní prohlídky, údržba a servis robotických zařízení, technická podpora zákazníků, analýza vzniklého technického problému, tvorba nápravných opatření v případě poruchy, dojíždění do centrály společnosti - Pardubický kraj (5x měsíčně), HOT-LINE podpora,. poradenství, zajišťování školení.
Požadujeme: Elektrotechnické/strojírenské vzdělání, dobrá znalost AJ - aktivní komunikace, řidičský průkaz sk.B - aktivní řidič, flexibilitu a mobilitu, ochotu učit se a cestovat (cca 10-15 dní v měsíci), znalost z oblasti robotiky, automatizace, počítačové komunikace, programování výhodou, zkušenosti z podobné pozice výhodou, odolnost vůči stresu, schopnost jednat se zákazníky během krizových okamžiků zastavení výroby.
Nabízíme: Práci v úspěšné a dále se rozvíjející společnosti, práci se zajímavými produkty robotové divize, odpovídající platové ohodnocení, hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou, zaškolení mj. ve výrobním závodu ve Francii, firemní benefity (stravenky, jeden týden dovolené navíc, sick days, jazykové a odborné vzdělávání), zaměstnání formou home-office, firemní automobil k soukromému užívání, práci v přátelském kolektivu, nástup možný ihned nebo dohodou.
Volné místo servisní technik pro lokalitu Karlovy Vary.