Projektový koordinátor - junior

  • Račice

Pracovní místo ( Projektový koordinátor - junior ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

CO POŽADUJEME:
1)VŠ/SŠ strojní (nebo jiný technický obor) – vhodné i pro absolventy
2)Orientace ve strojírenské výkresové dokumentaci
3)Komunikativní znalost anglického jazyka
4)Znalost práce s MS Office (především Excel)
5)Schopnost samostatně pracovat a uvažovat
6)Smysl pro odpovědnost za svěřené projekty
7)Schopnost pracovat v náročném prostředí

Výhodou:
1)Zkušenosti se zpracováním výrobních zakázek
2)Vedení a koordinace výrobních projektů
3)Vedení příslušné projektové dokumentace

CO NABÍZÍME:
1)Zajímavé platové ohodnocení dle Vašich zkušeností a praxe
2)Kvartální odměny, kvartální večeře
3)Dotované závodní stravování, příspěvek na dopravu
4)Finanční odměny za loajalitu a životní jubilea
5)Přátelský kolektiv a práci v nejmodernější firmě ve svém oboru
6)Firemní akce (formální i neformální), kurzy anglického jazyka
7)Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
8)Flexibilní začátek/konec pracovní doby
První kontakakt telefonicky- domluvit si schůzku nebo e-mailem.
Volné místo projektový koordinátor - junior pro lokalitu Račice.