Referent dopravy na úseku správních činností - zařazen v Odboru dopravy a silnič

  • Kutná Hora

Pracovní místo ( Referent dopravy na úseku správních činností - zařazen v Odboru dopravy a silnič ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Stručný popis pracovní činnosti:
Referent dopravy na úseku správních činností řeší, projednává, rozhoduje a uděluje sankce za přestupky proti zákonu č. 361/2000 Sb. o provozu na pozemních komunikacích, proti zákonu
č. 200/1990 Sb. o přestupcích, proti zákonu č. 168/1999 Sb. o povinném pojištění motorových vozidel, proti zákonu č. 56/2001 Sb. o technické způsobilosti vozidel na pozemní komunikaci - vše ve shodě se zákonem č. 500/2004 Sb. správní řád, všechny zákony ve znění pozdějších předpisů .

Městský úřad požaduje splnění následujících podmínek:
- ke dni nástupu ukončené minimálně vyšší odborné vzdělání - vítán právní směr.
Výhodou jsou znalosti v oboru: právo, veřejná správa nebo praxe v nich.
Výhodou je získaná zvláštní odborná způsobilost pro správní činnost - přestupky.
Dále požadujeme:
- schopnost komunikace s klientem
- znalost práce na PC
- řidičské oprávnění skupiny B
- samostatnost, pečlivost, spolehlivost, flexibilita
- výhodou je praxe a znalosti z oblasti veřejné správy, státní správy nebo samosprávy
- výhodou je praxe a znalosti z uvedeného druhu práce (projednávání přestupků)
Nabízíme: stravenky, příspěvek na penzijní připojištění
Všechny bližší informace (předpoklady, požadavky) k obsazení tohoto pracovního místa jsou zveřejněny ve vyhlášeném výběrovém řízení, které současně přikládám. Přihlášku s dalšími požadovanými dokumenty uchazeči doručí na adresu: Městský úřad Kutná Hora, oddělení personální a krizového řízení, Havlíčkovo náměstí 552/1, 284 01 Kutná Hora do 7.3.2017 včetně poštou nebo osobně v obálce na podatelnu Městského úřadu Kutná Hora. Obá