SEO/copywriter začátečník

  • Děčín

Pracovní místo ( SEO/copywriter začátečník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM. [JM]
Místo výkonu práce: Zbrojnická č.p. 97/18, Děčín IV-Podmokly, 405 02 Děčín 2

Náplň práce:
• získávání zpětných odkazů pro weby našich klientů
• vytváření obsahu pro weby našich klientů
• cílená aktivita na sociálních sítích a v diskuzích
• aktivní sledování trendů internetového prostředí

Požadavky:
• slohové nadání a výborná znalost české gramatiky
• aktivní zájem o učení se novinkám
• základy SEO (možno se doučit během zkušební doby)
• základní povědomí o chování lidí na internetu (možno se doučit během zkušební doby)
• povědomí o on-line marketingu výhodou

Práce vykonávána trvale vsedě, náročnější na zrak, pracoviště není bezbariérové, spojeno s profesním rozvojem, není vyžadována jemná motorika.

Nabízíme:
• práci v pohodovém týmu
• zaměstnání bez předchozí praxe v oboru
• rychlý odborný růst a postup na lépe ohodnocené pracovní pozice

Zaměstnanecké výhody:
provize z každého spravovaného klienta (neomezený strop odměn), průběžné kvalitní vzdělávání v oboru (semináře, školení, konference)

Po zapracování možnost práce na 30 hod týdně s adekvátním navýšením mzdy.

Kontaktní osoba:
Michal Hanzlík, tel. 412 151 333 (volat v pracovní dny 8:30 - 15:30), e-mail: info@bbs.cz, osobní jednání možné na výše uvedené adrese pondělí - čtvrtek 9:00 - 15:00.
Volné místo seo/copywriter začátečník pro lokalitu Děčín.