Technik/technička - rozpočtář/ka, přípravář/ka

  • Březnice

Pracovní místo ( Technik/technička - rozpočtář/ka, přípravář/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pozice: technik/technička - rozpočtář/ka, přípravář/ka
Požadavky:
středoškolské vzdělání stavebního směru, základní znalost tesařských konstrukcí, orientace ve stavebních výkresech
Náplň práce:
tvorba podkladků pro cenové nabídky a výrobu dřevěných konstukcí ( např. krovy, pergoly aj.), práce v programu Sema případně MiTek ( odborně zaučíme ), komunikace se zákazníky
Zaměstnanecké výhody: technické a odborné zaškolení, odborná školení/semináře, podnikové stravování
Nástup od 1.3.2017. Mzda: 20 000,- až 25 000,- Kč
Kontakt:Šnajdr Otto, tel.: 606 698 498 od 8:00 - 18:00 hod., e-mail: otto.snajdr@pilamartinive.cz
Míto výkonu práce:PILA MARTINICE s.r.o.,m Simínský mlýn č.p. 26, Martinice
Volné místo technik/technička - rozpočtář/ka, přípravář/ka pro lokalitu Březnice.