PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/CE

  • Nejdek

Pracovní místo ( PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/CE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: telefonicky PO-PÁ 10-15 hod, e-mailem: renata.jirusova@bezvanejdek.cz
Náplň práce:
přímá práce s dětmi a mládeží ze sociálně znevýhodněného prostředí v NZDM (sociální a sociálně-pedagogická práce) převážně v odpoledních hodinách
organizace volnočasových, preventivních a sebe rozvojových aktivit
vedení osobní dokumentace, tvorba individuálních plánů
spolupráce na rozvoji služby
administrativní činnost
Očekáváme:
minimálně střední vzdělání, nejlépe se zaměřením na sociální práci, sociální pedagogiku, speciální pedagogika, sociální a humanitární práci, sociálně právní činnost, charitní a sociální činnost, splňující kvalifikaci dle zákona č. 108/2006 Sb.
případně kurz pro pracovníka v sociálních službách (je možné jej absolvovat i po nástupu do zaměstnání)
znalost práce na PC (obzvláště Word, Excel, Internet)
schopnost koordinovat různé požadavky, stanovovat priority a řídit čas
schopnost samostatně řešit úkoly a dotahovat je do konce
spolehlivost, odpovědnost, pečlivost
dobré komunikační dovednosti
empatie
Nabízíme:
zajímavou a společensky prospěšnou práci
možnosti odborného rozvoje a vzdělávání
možnost iniciace vlastních projektů
samostatnou a tvořivou práci v malém týmu
prostor pro seberealizaci
Nástup:
na základě dohody, možný ihned
pracovní smlouva na dobu 1 roku s možností prodlužování

Motivační dopis a strukturovaný životopis zasílejte e-mailem na adresu: renata.jirusova@bezvanejdek.cz
Případné dotazy lze konzultovat na telefonickém čísle: 605 479 062.
Volné místo pracovník/ce v sociálních službách - sociální pracovník/ce pro lokalitu Nejdek.