PRACOVNÍK/CE OBCHODU

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( PRACOVNÍK/CE OBCHODU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: telefonicky PO-PÁ 6-14.30 hod, e-mailem - domluvit schůzku předem
Pracovní místo je vhodné pro OZP!

Jaká bude Vaše náplň práce?
- kontakt se zákazníky, práce na pokladně
- odborné poradenství při prodeji
- zpracování a prezentace zboží

Co od Vás očekáváme?
- min. vyučení bez maturity a trestní bezúhonnost
- dobré komunikační schopnosti a příjemné vystupování
- spolehlivost a pečlivost
- výhodou uživatelská znalost práce s počítačem

Co Vám nabízíme?
- smlouvu na hlavní pracovní poměr
- práce na zkrácený úvazek
- atraktivní zaměstnání v přátelském kolektivu
- vstupní školení a trvalou podporu nejen v začátcích
- stabilní výdělek + podíl na tržbách a bonusy
- slevu na kvalitní zboží Tescoma
- čisté pracovní prostředí, k dispozici také vybavená kuchyňka (MW trouba, konvice, lednička) a toaleta v zázemí prodejny
Volné místo pracovník/ce obchodu pro lokalitu Karlovy Vary.