Údržbář - Drásov

  • Drásov

Pracovní místo ( Údržbář - Drásov ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nechodit na adresu fyzického pracoviště, nejdříve kontakt

Náplň práce:
Přijmeme muže i ženy na pozici Údržbář s platným osvědčením Vyhl. 50/78Sb.,minimálně §6 (nebo elektrotechnické vzdělání)

• Celková správa a údržba nemovitosti
• Práce spojené s elektroinstalací, údržbou topení, plynu, klimatizace
• Práce v týmu
• Práce ve výškách

Nástup možný ihned

Požadavky:
• Chuť pracovat
• Trestní bezúhonnost
• Platné osvědčení Vyhl. 50/78Sb., minimálně §6
• Manuální a technická zručnost
• SOU, SŠ technického směru
• Výhodou – oprávnění TNS, topič plynových spotřebičů, orientuje se v technických parametrech spravovaných objektů a jednotlivých technologiích (VZT, elektro, PO, EPS, OTK)

Nabízíme:
• Nadstandardní finanční ohodnocení
• Pracovní poměr na dobu neurčitou a zázemí stabilní společnosti
• Kompletní uniformu a příspěvek na obuv
• Možnost profesního i platového růstu
• Bohatý motivační program
• Práce v profesionálním kolektivu a čistém prostředí

Pokud budete mít zájem o námi nabízenou pozici, volejte na naši bezplatnou linku 800 111 112 nebo pište na e-mail prace@m2c.eu (do předmětu uveďte název pozice včetně lokality).
Volné místo údržbář - drásov pro lokalitu Drásov.