Dělník/dělnice na oddělení konfekce - šičky

  • Opava

Pracovní místo ( Dělník/dělnice na oddělení konfekce - šičky ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáme šikovné dělníky/dělnice na oddělení konfekce-šičky - výroba vaků.

Požadujeme :
- vyučení v jakémkoliv oboru (šička, švadlena, krejčová, výhodou), příp. základní vzdělání
- zdravotní způsobilost, pečlivost
- spolehlivost, manuální zručnost

Práce ve dvousměnném provoze.
Místo výkonu práce : Vítkov, Bolatice

Nabízíme :
- odpovídající mzdové ohodnocení
- prémie
- příspěvek na závodní stravování
- dovolená navíc, sickdays až 4 dny
- moderní pracoviště
- příspěvky za odpolední směnu

V případě Vašeho zájmu volejte na tel.: +420 608 252 090 nás kontaktujte prostřednictvím e-mailu: cvov@bohemia-manscraft.cz a do předmětu zprávy prosíme uvádějte Šičky,švadleny a kód pozice O49454.
Volné místo dělník/dělnice na oddělení konfekce - šičky pro lokalitu Opava.