Trainee pozice - konstruktér - Žďár nad Sázavou

  • Žďár nad Sázavou

Pracovní místo ( Trainee pozice - konstruktér - Žďár nad Sázavou ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce
školení v programech CAD (speciálně Catia V5)
Po zaškolení:
návrhy a detailní konstrukce plastových dílů
vytváření konceptů pro nový vývoj
zpracování výrobních výkresů
spolupráce s navazujícími odbornými odděleními
Požadavky
Ukončené či stále aktuální studium vysoké školy popř. studium střední školy technického směru v oborech strojírenství, technika vozidel nebo podobného zaměření
základy práce s nástroji CAD
dobrá znalost angličtiny nutností
znalost německého jazyka výhodou
flexibilita
ochota a motivace se učit
Výhody:
nejlepší perspektivy pro Váš další profesní rozvoj, osobní přístup, plat výrazně převyšující konkurenci díky štíhlému řízení a ploché hierarchii, firemní akce, práce v příjemném prostředí a v mladém kolektivu, příspěvek na stravné, příspěvek na penzijní pojištění, pružná pracovní doba, welcome bonus 30 000 Kč
První kontakt telefonicky v prac. dny 9,00 - 15,00 nebo emailem
Volné místo trainee pozice - konstruktér - žďár nad sázavou pro lokalitu Žďár nad Sázavou.