Kontaktní/terénní pracovník/pracovník v sociálních službách

  • Kolín

Pracovní místo ( Kontaktní/terénní pracovník/pracovník v sociálních službách ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
kontaktní / terénní sociální práce a komunitní práce ve vyloučených lokalitách v Kolíně
spolupráce s návaznými službami a institucemi
vedení příslušné dokumentace a další administrativní činnosti

Požadujeme:
VŠ nebo VOŠ, SŠ vzdělání humanitního zaměření (sociální práce, sociální pedagogika, aj.) a oborům jiného zaměření se zájem o doplnění dalšího vzdělávání dle požadavků §110 zákona 108/2006 Sb., o sociálních službách
způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost, zdravotní způsobilost
dobré organizační a komunikační schopnosti
dobrou uživatelskou znalost práce na PC
předpoklady k samostatné i týmové práci
kreativitu, komunikativnost
časovou flexibilitu, samostatnost a spolehlivost
ochotu pracovat v odpoledních a večerních hodinách
další vzdělávání výhodou

Výhodou:
praxe v oboru
zkušenosti s odborným poradenstvím v sociálních službách
řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:
zaměstnání na hlavní pracovní poměr
plat 17.000,- až 22 000,- Kč
zázemí etablované organizace
profesní podporu (supervizi, metodickou pomoc, intervizi)
možnost uplatňovat a rozvíjet vlastní nápady
příležitost k dalšímu vzdělávání a profesnímu růstu

Pracovní doba: pondělí až pátek 8:00 - 16:30
Místo výkonu práce
Kolín

Váš životopis a motivační dopis zasílejte do 3.3. 2017 na adresu:
denisa.zahorkova@prostor-plus.cz,

(!! Do předmětu, prosím, uveďte Výběrové řízení - kontaktní / terénní sociální pracovník Sociálních programů !!)

Datum nástupu: ihned

K ústnímu pohovoru pozveme e-mailem nebo telefonicky vybrané kandidáty. Dále si vyhrazujeme právo prodloužit výběrové řízení, případně neobsadit p