technik telekomunikačních zařízení a sítí

  • Boskovice

Pracovní místo ( technik telekomunikačních zařízení a sítí ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místní poskytovatel internetového připojení společnost TOPNET Services s.r.o. se sídlem v Boskovicích, podnikající od roku 2000 na regionálním trhu v části okresu Blansko hledá pro rozšíření a doplnění svého kolektivu zaměstnanců kandidáta na následující pozici: Technik telekomunikačních zařízení a sítí.
Náplň práce: montážní a servisní práce na rádiových spojích (výškové práce), montážní a servisní práce na datových sítích LAN/WAN (kabeláže, vybavení serveroven), odborná práce na optických, bezdrátových a kabelážních systémech, servisní výjezdy po severní části okresu Blansko, práce ve výškách (zaškolíme).
Odborné znalosti výhodou: znalost datových sítí a protokolů, zejména ethernet, elektro vzdělání - SŠ, SOU (obor elektronika a telekomunikace), znalost technologií na platformách Mikrotik, Linux a Microsoft, manuální zručnost, vyhláška 50, minimálně §5.
Obecné požadavky: časová flexibilita (servisní výjezdy mimo pracovní dobu), pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, pozitivní přístup, ŘP sk. B, dobrý zdravotní stav.
Nabízíme: zázemí zavedené a stabilní společnosti, práci na špičkových telekomunikačních a síťových technologiích, různorodou práci v terénu, základní pracovní dobu 8:00 - 16:00 hod, odpovídající platové ohodnocení včetně pohyblivých složek, smlouvu na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení.
Termín nástupu okamžitě nebo dle dohody, nástupní plat od 18.000,- Kč/měs.
Profesní životopis zasílejte elektronickou cestou na adresu: cejkova@topnet.cz s termínem
do 31. března 2017.
Kontaktní osoba: Andrea Čejková, TOPNET Services s.r.o., Dr. Svěráka 2065/13, 680 01