Obchodně-technický konzultant/ka

  • Velké Losiny

Pracovní místo ( Obchodně-technický konzultant/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- komunikace s obchodními partnery
- vypracování a evidence nabídek
- zpracování výpočtů, kalkulací a návrhy technických řešení pro nabídky a poptávky
- práce se systémem řízení výroby při zadávání objednávek a zakázek
-vypracování návrhů obchodních smluv ve spolupráci s obchodním oddělením
- aktivní spolupráce s výrobou při realizacích vzniklých zakázek

Požadavky:
- praxe na obchodní pozici v technickém oboru
- schopnost technického myšlení
- výborné komunikační schopnosti a orientace na zákazníka
- komunikativní znalost AJ
- ochota cestovat
- řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)

Nabízíme:
- staňte se součástí úspěšné a stabilní české společnosti
- příležitost pracovat na mezinárodních projektech
- přátelské a neformální prostředí
- služební automobil a mobilní telefon
- týden dovolené navíc
- individuální kurz anglického jazyka
- možnost dalšího vzdělávání
- dotované podnikové stravování, výběr z několika druhů jídel
- při tuzemské služební cestě vyšší stravné než je zákonem stanovené minimum
- cestovní pojištění do zahraničí
- příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění 650,- Kč měsíčně
- zvýhodněný mobilní tarif pro zaměstnance i jejich rodinu
Volné místo obchodně-technický konzultant/ka pro lokalitu Velké Losiny.