Nákupčí

  • Žďár nad Sázavou

Pracovní místo ( Nákupčí ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

• Náplň práce: Tvorba a odesílání objednávek materiálu. Kontrola dodávek materiálu (dodržování termínu, množství, atd.). Komunikace s dodavateli. Řešení reklamací s dodavateli, včetně nápravných opatření. Vytváření forecastů pro dodavatele. Udržování optimálních skladových zásob. Spolupráce na projektech v rámci svěřené oblasti.• Požadujeme: VŠ / SŠ vzdělání technického / obchodního směru. Praxe v obchodním oddělení výhodou. Pokročilá znalost anglického jazyka (slovem i písmem). Znalost práce na PC. Spolehlivost, pečlivost.• Nabízíme: Zajímavá perspektivní práce v mezinárodní společnosti. Možnost odborného růstu a profesního rozvoje. Odpovídající mzdové ohodnocení. Zaměstnanecké benefity. Příjemné pracovní prostředí. • Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete svůj životopis na email Klara.Pokorna@teleflex.com nebo na adresu společnosti.
Volné místo nákupčí pro lokalitu Žďár nad Sázavou.