UVED Company, s. r. o.

DISPEČER/DISPEČERKA MKD

Odeslat

Pracovní náplň
Nástup ihned. Životopisy zasílejte na email pv@uvedcompany.cz. Více informací pan Hart tel.: 775 882 443. Hledáme zaměstnance na pozici dispečer/ka mezinárodní kamionové dopravy. Požadavky: podmínkou komunikatní znalost AJ/FJ/IJ, min. roční praxe v dopravě. PD: Po-Pá 7:30-16:00 hod. Výhody formou benefitů. Pracoviště: Prostějov
Volné místo dispečer/dispečerka mkd pro lokalitu Prostějov.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 12. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: DISPEČER/DISPEČERKA MKD

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Olomoucký kraj
Obor: Administrativa a organizace, Doprava a logistika
Pozici nabízí: UVED Company, s. r. o.
Město: Prostějov

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Radek Zachrla
E-mail: Radek Zachrla
Telefon: +420 777 479 326

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: UVED company s.r.o.