Technik/čka rostlinné výroby

  • Klopina

Pracovní místo ( Technik/čka rostlinné výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Doba určitá do 31.12.2017 - po zapracování možnost na dobu neurčitou.
Pracovní místo je vhodné i pro absolventy.
Požadujeme:
- ukončené SŠ vzdělání, případně VŠ zemědělského zaměření
- odborné znalosti v oblasti pěstování rostlin
- praktické zkušenosti z prvovýroby, schopnost řízení pracovního kolektivu
- odpovědný přístup k vykonávané práaci a časová flexibilita
- řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič, skupina T výhodou
- znalos práce na PC
Nabízíme:
- pracovní příležitost v prosperující společnosti
- systematické vzdělávání a profesní růst
- motivující mzdové podmínky dle splnění hospodářského výsledku.
Zaměstnanecké benefity:
5 tádnů dovolené, příspěvek na závodní stravování.
Kontakt: telefonicky Po-Pá od 7-15:00 hod., e-mailem.
Volné místo technik/čka rostlinné výroby pro lokalitu Klopina.