Kalkulátor/kalkulátorka - přípravář/přípravářka

  • Bžany

Pracovní místo ( Kalkulátor/kalkulátorka - přípravář/přípravářka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

NEHAS s.r.o. je dynamicky pracující firma zabývající se nákupem, výrobou, montáží a prodejem ocelových stavebních konstrukcí, strojních konstrukcí, zábradlí a projekčními celky pro stavby a průmysl.
Hledáme zaměstnance pro funkci:
KALKULÁTOR(-ka) / PŘÍPRAVÁŘ(-ka) s možností růstu ve funkci i platu, s možností stát se spolumajitelem .
Popis práce:
- kalkulace ceny, nákup
- kontakt se zákazníky a dodavateli telefonicky i mailem, domlouvání ceny i termínů, objednávání i poptávání.
Požadavky:
- nadstandardní technické znalosti ocelových konstrukcí
- min. 2 až tři roky praxe v oboru příprava / kalkulace
- dobré organizační schopnosti
- schopnost komunikovat německy, nebo anglicky slovem i písmem, možné doučení při základní znalosti.
V případě zájmu nám prosím zašlete životopis na výše uvedenou e-mailovou adresu.
Volné místo kalkulátor/kalkulátorka - přípravář/přípravářka pro lokalitu Bžany.