referent/ka právní agendy oddělení veřejných zakázek odboru investic

  • Brno

Pracovní místo ( referent/ka právní agendy oddělení veřejných zakázek odboru investic ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Ředitelka Krajského úřadu Jihomoravského kraje vyhlašuje výběrové řízení na místo
referenta/referentky právní agendy oddělení veřejných zakázek odboru investic
s místem výkonu práce Žerotínovo nám. 449/3, Brno
Předpoklady a požadavky:
vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu, studijní obor právo
znalosti oboru obchodní právo a občanské právo - zejména problematika zadávání veřejných zakázek, závazkových vztahů, stavebního zákona, vyšších územně samosprávných celků
praxe ve státní správě nebo samosprávě není požadováno, vítána však praxe v oblasti přípravy obchodně právních smluv a v oblasti zadávání veřejných zakázek
schopnost samostatné i týmové práce, schopnost aktivně přistupovat k řešení problému
tvůrčí a analytické myšlení, výborné komunikační, organizační i prezentační schopnosti
výborná uživatelská znalost MS Office, ochota se dále vzdělávat a v praxi aplikovat získané znalosti, pečlivost, zodpovědnost, vysoké pracovní nasazení
Písemnou přihlášku s požadovanými doklady je nutno doručit tak, aby ji vyhlašovatel obdržel nejpozději do 1. března 2017. Přihlášku podejte prostřednictvím podatelny nebo zašlete na adresu: Krajský úřad Jihomoravského kraje, oddělení personálních věcí a vzdělávání, Žerotínovo nám. 449/3, 601 82 Brno.
Všechny požadavky a předpoklady uchazeče musí být splněny do termínu podání přihlášky do výběrového řízení.
Kontaktní pracovník - Mgr. Jakub Váňa, vedoucí oddělení veřejných zakázek odboru investic, telefon: 541 651 244.
Platové podmínky: se řídí zákoníkem práce, v platném znění, a nařízením vlády č. 564/2006 Sb., o platový