Spro stavby, obchod, dopravu a služby, s.r.o.

Rozpočtář, přípravář zemních prací

Odeslat

Pracovní náplň
Pracoviště: Pobočka Lutín, Slatinická 191. Nástup možný ihned.
Požadujeme:
- min. středoškolské vzdělání stavebního směru ukončené maturitou (vhodné pro absolventy)
- výborná orientace ve stavební dokumentaci
- výborná znalost práce na PC
- praxe v rozpočtování a přípravě pozemních a dopravních staveb výhodou
- řp. sk. B
- komunikativnost, logické myšlení
Nabízíme:
- nástupní mzda 25 000 - 35 000 Kč hrubého dle zkušeností
- zaměstnanecké benefity: bonusové placené volno, příspěvky na dopravu, zázemí silné tuzemské společnosti, příspěvky na vzdělávání dětí, systém pravidelných školení a osobního rozvoje, široká nabídka firemních produktů za zvýhodněné ceny, PC a firemní mobil.
- pracovní doba po-pá 7:00 - 15:30 hod.
Volné místo rozpočtář, přípravář zemních prací pro lokalitu Lutín.

Požadavky
Práce s PC - Výborná znalost, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 15. 10. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Rozpočtář, přípravář zemních prací

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Olomoucký kraj
Obor: Administrativa a organizace, Ekonomika a finance
Pozici nabízí: Spro stavby, obchod, dopravu a služby, s.r.o.
Ulice: Slatinická 191
Město: Lutín
PSČ: 783 49

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Marek Dvořák
E-mail: dvorak@sprosro.cz

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Spro stavby, obchod, dopravu a služby, s.r.o.