Elektrikář - silnoproud

  • Hodonín

Pracovní místo ( Elektrikář - silnoproud ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní náplň:
- provádění oprav na výrobních strojích a elektrických zařízeních; zodpovědnost za správný chod těchto zařízení
- provádění preventivní údržbářské práce dle plánu
- dokumentování provedených prací, vytváření technické dokumentace a vedení technické evidence
- zajištění výměny informací v týmu
Požadujeme:
- středoškolské vzdělání s výučním listem/maturitou nejlépe elektrotechnického směru
- praxe v oboru provozní elektrikář
- odborná způsobilost v elektrotechnice dle vyhlášky č. 50/78 Sb., § 6 nad 1000V
- znalost elektrických schémat a orientace ve výkresové dokumentaci
- zdravotní stav umožňující práci ve třísměnném provozu
- zodpovědnost, spolehlivost, přesnost, důslednost
- samostatný a tvůrčí přístup k řešení problémů; ochota učit se novým věcem a schopnost týmové spolupráce
- plné pracovní nasazení, flexibilita a časová pohotovost
Nabízíme:
- práce v moderní mezinárodní společnosti se silným kapitálovým zázemím
- motivační mzdové ohodnocení
- zajímavá pracovní náplň a přátelský kolektiv
- možnost profesního i osobnostního rozvoje
- týden dovolené navíc, příspěvek na stravování, příspěvek na životní/penzijní připojištění a další výhody vyplývající ze sociálního programu společnosti
Volné místo elektrikář - silnoproud pro lokalitu Hodonín.