pracovníci v sociálních službách - přímá obslužná péče

  • Orlová

Pracovní místo ( pracovníci v sociálních službách - přímá obslužná péče ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Přijmeme pracovníka v sociálních službách (přímá obslužná péče).
Požadované vzdělání: střední vzdělání sociální, jiné střední vzdělání s maturitou nebo s výučním listem a absolvování akreditovaného kvalifikačního kurzu pro pracovníka v sociálních službách.
Nástupní plat: dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb. 5. platová třída (od Kč 12. 910,- do Kč 15. 770,- v závislosti na délce započitatelné praxe) + příplatky.
Pracovní doba: nepřetržitý provoz - 11 hod. denní a noční směny.

Požadujeme trestní bezúhonnost, pozitivní vztah k seniorům, znalost standardů sociální služby a ochota se učit.

Žádosti o zaměstnání včetně přiložených životopisů zasílejte na emailovou adresu sekretariat@domovvesna.cz , popř. poštou nebo osobně na adresu Domova Vesna, přísp.org., Kpt. Jaroše 999, 735 14 Orlová - Lutyně.
Domov pro seniory si vyhrazuje právo výběrové řízení kdykoliv zrušit bez udání důvodu. Poskytnutím svých osobních údajů v životopise dávají uchazeči domovu pro seniory souhlas s jejich správou ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Budou kontaktováni pouze ti uchazeči, kteří budou pozváni k osobnímu pohovoru.
Volné místo pracovníci v sociálních službách - přímá obslužná péče pro lokalitu Orlová.