sociální pracovník

  • Orlová

Pracovní místo ( sociální pracovník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadované vzdělání: ukončené VOŠ/VŠ vzdělání v oboru sociální práce, sociální politiky, sociální pedagogiky, sociální péče dle zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách v platném znění a souvisejících zákonů. Požadujeme výborné komunikační, prezentační a organizační schopnosti, svědomitost, flexibilitu, ochotu dalšího vzdělávání, odolnost vůči stresu, trestní bezúhonnost.
Výhodou praxe na pozici sociální pracovník v pobytových sociálních službách. Podmínkou znalost standardů kvality, individuálního plánování, vzdělávání a zákona o sociálních službách.
Nástupní plat dle platné stupnice platových tarifů (od 19 660,- do 29 560,- Kč v závislosti na délce započitatelné praxe). Pracovní doba dle dohody ranní směny Po-Pá.
Žádosti o zaměstnání včetně přiložených životopisů zasílejte na emailovou adresu sekretariat@domovvesna.cz , popř. poštou nebo osobně na adresu Domova Vesna, přísp.org., Kpt. Jaroše 999, 735 14 Orlová - Lutyně, a to nejpozději do 31. 1. 2018.
Kontakt tel: ústředna 596 511 975-6
personální úsek 596 587 103-ing. Botlíková.
Volné místo sociální pracovník pro lokalitu Orlová.