Projektový manažer (technický dozor stavby)

  • Uherské Hradiště

Pracovní místo ( Projektový manažer (technický dozor stavby) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadovaný profil:
• VŠ – magisterský studijní program stavebního směru se zaměřením na vodní stavby, popř. vodní hospodářství a krajinné inženýrství, případně středoškolské vzdělání v oboru vodní stavby s praxí na pozici technického dozoru stavby případně vedoucího projektu stavby nebo samostatného stavbyvedoucího
• Zkušenost s projekční a inženýrskou činností výhodou
• Dobrá orientace v související oborové legislativě (stavební a vodní zákon)
• Dobré uživatelské znalosti PC především MS Office, výhodou ASPE
• Znalost a zkušenosti se samostatným vedením stavby nebo s technickým dozorem nejlépe v oboru vodní stavby
• Zodpovědnost a schopnost samostatného rozhodování a schopnost řešení mimořádných úkolů a situací
• Smysl pro přesnost a důslednost
• Aktivní a tvůrčí přístup
• Velmi dobré organizační a vyjadřovací schopnosti
• Umění jednat s lidmi
• Platné řidičské oprávnění sk. B – aktivní řidič (časté jednodenní služební cesty a řešení pracovních úkolů přímo v terénu)
• Ochota a schopnost dalšího odborného vzdělávání
• Autorizace v oboru výhodou
Volné místo projektový manažer (technický dozor stavby) pro lokalitu Uherské Hradiště.