FAKTURANT/FAKTURANTKA, POMOCNÝ/POMOCNÁ ÚČETNÍ

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( FAKTURANT/FAKTURANTKA, POMOCNÝ/POMOCNÁ ÚČETNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

FAKTURANT/-KA / ÚČETNÍ
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: fakturace, pošta, vedení pokladny, úhrady
- Požadujeme: vyučení s maturitou, ovládání PC (excel, word), znalost účetnictví (program Pohoda výhodou, ne podmínkou), komunikativní, společenská a pozitivní osoba
- Nabízíme: práce ve velmi pěkném prostředí, možnost manažerského růstu, příspěvek na stravování, firemní akce, wellness, věrnostní prémie
- Pozice je vhodná i pro OZP, absolventy/-ky
- V případě zájmu své životopisy zasílejte na e-mail: vaclav.matatko@logex.cz
Volné místo fakturant/fakturantka, pomocný/pomocná účetní pro lokalitu Hradec Králové.