Obchodní poradce na pobočce České pojišťovny - Brno

  • Brno

Pracovní místo ( Obchodní poradce na pobočce České pojišťovny - Brno ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt e-mailem: cpkarierabrno@ceskapojistovna.cz
- Aktivní prodej produktů České pojišťovny na pobočce
- Obsluha klientů na přepážce, identifikace jejich potřeb a navrhování optimálních řešení
- Osobní komunikace a zabezpečení servisu klientům

Požadujeme
- Minimálně SŠ vzdělání s maturitou
- Obchodní zkušenost vítána, není podmínkou
- Výborné komunikační dovednosti
- Uživatelská znalost práce s PC (MS Office)

Nabízíme
- Rozmanitá práce v zaměstnaneckém poměru pro prestižní, stabilní společnost
- Komplexní systém zaškolení, vzdělávání a dalšího rozvoje
- Příležitost budovat svou kariéru
- Možnost ovlivnit výši svého výdělku (fixní plat + provize z uzavřených smluv)
- Široká nabídka zaměstnaneckých benefitů
Týden dovolené navíc, stravenky, sick days, slevy na produkty ČP a další výhody
Volné místo obchodní poradce na pobočce české pojišťovny - brno pro lokalitu Brno.