Prodejce / prodejkyně mobilních telefonů - www.mobilprovas.cz

  • Brno

Pracovní místo ( Prodejce / prodejkyně mobilních telefonů - www.mobilprovas.cz ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

NÁPLŇ PRÁCE
* obsluha zákazníků na prodejně
* prezentace výrobků a služeb zákazníkům, aktivní prodej
* komunikace se zákazníky na prodejně i po telefonu
* práce na PC a na internetu
* příjem, výdej reklamací a servisních zakázek
* administrativa, starost o chod prodejny
* znalost a přehled kompletního nabízeného zboží a služeb (zaškolíme)
* zaškolení po dobu cca 3-5 týdnů bude probíhat v Brně na našich prodejnách
* pracovní doba - dvě varianty:
1) krátký dlouhý týden ( jeden týden pracujete PO,ÚT,PÁ,SO,NE, druhý týden pak jen ST, ČT a to vždy 9-21 hod.)
2) PO-PÁ 9-18 hod.
NABÍZÍME
* zázemí společnosti s dlouholetými zkušenostmi na trhu
* možnost seberealizace v zajímavé, odpovědné a samostatné práci
* motivující finanční ohodnocení závislé na prodejních výsledcích
* práce v mladém kolektivu
* pravidelné soutěže v prodejních dovednostech o hodnotné ceny
* možnost nástupu IHNED
* plat až 27.000,-Kč, nástupní plat 18.800,-Kč
POŽADUJEME
* dobré komunikační a prezentační schopnosti, schopnost jednat s lidmi
* příjemné vystupování a vzhled
* zkušenosti v oblasti prodeje výhodou
* znalost práce na PC na dobré úrovni, Word, Excel, Internet..
* optimismus, morální a trestní bezúhonnost
* spolehlivost a zodpovědnost
* chuť pracovat a učit se novým věcem
V případě zájmu o nabízenou pracovní pozici nás prosím kontaktujte VÝHRADNĚ na emailu prace (a) mobilprovas.cz
Na email prosím zašlete strukturovaný životopis s FOTKOU, spolu s průvodním dopisem v českém jazyce.
Pokud nás Váš profil zaujme, budete během jednoho týdne telefonicky kontaktováni a následně pozváni na osobn