DĚLNÍK VE VÝROBĚ NERUDNÝCH SUROVIN - DOLÁNKY

  • Ohníč

Pracovní místo ( DĚLNÍK VE VÝROBĚ NERUDNÝCH SUROVIN - DOLÁNKY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce: obsluha vyvážkového vozidla.
Požadujeme: nástup ihned nejpozději však 1.12.2017, řidičský průkaz skupiny C s odbornou a zdravotní způsobilostí, SOU vzdělání, fyzickou zdatnost, flexibilitu, spolehlivost, ochotu učit se novým věcem.
Uvítáme: průkaz strojníka pro kolové nakladače, průkaz svářeče, jeřábnický a vazačský průkaz, odbornou způsobilost dle vyhl. 50/1978 Sb., min. § 5, praxi při hornické činnosti.
Nabízíme: pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou, nástupní mzda 20.000,-Kč - 22.000,-Kč včetně 50 % prémií ze základní mzdy, 5 týdnů dovolené, měsíční odměny, roční odměny, příspěvek na stravování, náborový příspěvek 10.000,-Kč vzdělávací aktivity, pojištění odpovědnosti za způsobenou škodu, možnost nákupu zaměstnaneckých akcií, po roce trvání pracovního poměru možnost příspěvku na penzijní připojištění.
Volné místo dělník ve výrobě nerudných surovin - dolánky pro lokalitu Ohníč.