Probační úředník PMS v Teplicích

  • Teplice

Pracovní místo ( Probační úředník PMS v Teplicích ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PMS ČR vyhlašuje výběrové řízení na pozici:
Probační úředník PMS v Teplicích- na dobu neurčitou
Požadujeme
ukončené vysokoškolské magisterské studium humanitního směru
vysoké pracovní nasazení
flexibilitu
ochotu vzdělávat se
bezúhonnost
způsobilost k právním úkonům
znalost práce na PC
řidičský průkaz skupiny B
Nabízíme
platová třída 9, po zkušební době 11 (dle Přílohy č. 4 Nařízení vlády č. 564/2006 Sb.)
po osvědčení osobní hodnocení
5 týdnů dovolené
5 dní sick days
pružná pracovní doba
odborné vzdělávání
stravenky
přátelské a podporující pracovní prostředí
zázemí stabilní organizace
Další informace: Strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem a souhlasem se zpracováním osobních údajů zasílejte nejpozději do 27. 02. 2017 na e-mail: hamlerova@pms.justice.cz nebo na adresu střediska PMS v Teplicích.
Výběrové řízení se bude konat dne 06. 03. 2017 na středisku PMS v Teplicích.
Kontakt
Probační a mediační služba ČR
Ing. Helena Amlerová
Husitská 1071/2
41501 Teplice
Volné místo probační úředník pms v teplicích pro lokalitu Teplice.