Strojník sklářských zařízení - střídač

  • Nový Bor

Pracovní místo ( Strojník sklářských zařízení - střídač ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce
- kontrola a vyhodnocení vad
- evidence vad a správných kusů v odpadovém listě
- zodpovědnost za správnost balení, správnost počtu kusů v zakázce, řazení zakázek při balení dle pokynů směnového mistra
- kontrolu, stav, přípravu a výměnu forem (foukací stroj)
- seřizování a obsluha linky na výrobu skla včetně provádění běžné údržby
- odvoz použitých a navezených nových forem (foukací stroj)
- včasné nahlášení zjištěných závad a nedostatků 1. strojníkovi kontrolu funkce mazání a provádění mazání strojního zařízení dle pokynů 1. strojníka a předepsaného mazacího plánu
- v případě potřeby funguje jako zástup 2. strojníka nebo MD
- dodržování pokynů pro chod kontrolního stanoviště na linkách
- spolupráce s technickou kontrolou
- kontrola kvality výrobků přímo na výrobcích
- kontrola správného mazání forem
- možný přesun do kategorie 2. strojníka na základě písemného prověření odbornosti

Požadujeme:
- SOU ve strojírenském oboru, praxi ve výrobní společnosti
- pracovitost, zodpovědnost, spolehlivost
- schopnost pracovat v týmu
- schopnost a ochota učit se novým věcem
- 100 % docházku

Nabízíme:
- práci ve společnosti se silným zázemím
- zaučení
- pracovní smlouvu na dobu určitou (1/2 roku) s možností na dobu neurčitou
- ohodnocení: 16.900,- Kč hrubého - nástupní mzda

- BENEFITY:
5 týdnů dovolené, 3 dny mimořádného volna, systém závodního stravování, systém Unišek+: úhrada volnočasových aktivit, penzijní připojištění: 500,- Kč/měsíčně, 13. mzda, příspěvek na hromadné rekreace, poznávací zájezdy a dětské rekreace, peněžité odměny dárcům krve, odměny a dary při životn