ASISTENT/-KA PEDAGOGA

  • Ostroměř

Pracovní místo ( ASISTENT/-KA PEDAGOGA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ASISTENT/-KA PEDAGOGA - pracoviště Ostroměř.
V případě zájmu pište na e-mail: skola@zsostromer.cz, bližší informace po-pá od 7.00 - 11.00 hod na tel.: 493691225 Mgr. Pospíšilová.
Požadavky na asistenta pedagoga pro dítě v MŠ.
1) Pedagogické vzdělání dle zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících (možné zahájit studium při nástupu na pracovní místo asistenta pedagoga)
2) Zdravotní způsobilost
3) Trestní bezúhonnost
Nabízíme zkrácený úvazek 20 hod. týdně.
Volné místo asistent/-ka pedagoga pro lokalitu Ostroměř.