ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/-CE - OZP

  • Nová Paka

Pracovní místo ( ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/-CE - OZP ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/-CE - OZP - pracoviště Nová Paka.
Pracovní pozice vyhrazena dle § 75 zákona o zaměstnanosti pouze pro OZP.
V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: nozickova@uniopp.cz. Bližší informace po-pá od 7.00-16.00 hod na tel.: 739 461 117 pí Nožičková. Prosíme provozovnu nenavštěvovat.
Náplní práce bude zadávání účetních dat do systému Pohoda, administrativní práce a korespondence.
Požadujeme spolehlivost, pečlivost, časovou flexibilitu, aktivní znalost práce s PC, znalost ekonomického systému Pohoda výhodou, řidičský průkaz sk. B, trestní bezúhonnost.
Více informací na pracovním pohovoru. Nabízíme pracovní poměr na zkrácený pracovní úvazek, na dobu určitou s možností prodloužení.
Volné místo administrativní pracovník/-ce - ozp pro lokalitu Nová Paka.