referent Oddělení personálního a platového (Praha)

Pracovní místo ( referent Oddělení personálního a platového (Praha) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Praha, kontaktní osoba: paní Bc. Tereza Kašparová, e-mail: kariera@szif.cz. Způsob přihlášení do výběrového řízení naleznete na www.szif.cz/kariera. Žádosti podávejte do 24.2.2017.
Popis práce:
- zpracování mezd, odvodů pojistného na sociální a zdravotní pojištění
- poradenská a konzultační činnost pro zaměstnance v oblasti mezd
- zajišťování agendy FKSP - agenda stravenek, evidence čerpání rozpočtu FKSP
- tvroba rozpočtu zaměstnanců - rozdělení dle zákoníku práce a zákona o státní službě
- zpracování agendy dočasné pracovní neschopnosti, peněžité pomoci v mateřství, předání podkladů na Pražskou správu sociálního pojištění
- zpracování výkazů pro ČSÚ, MF ČR, MMR, atd.
- příprava, revize, aktualizace personálních směrnic a dalších vnitřních předpisů
Požadavky: VŠ vzdělání v magisterském studijním programu
Nabízíme:
- systemizovaná platová třída 1., zařazení podle nařízení vlády č. 304/2014 Sb. ve znění pozdějších předpisů
- služební poměr na dobu neurčitou
- 25 dní dovolené + 5 dní zdravotního volna navíc
- další placené překážky v práci pro státní zaměstnance (např. 1 den na vyřízení osobních záležitostí)
- stravenky v hodnotě 100 Kč/odpracovaný den
- pružná pracovní doba
- přátelský a inspirativní tým odborníků
- možnost profesního růstu (osobní vzdělávání pomocí individuálních vzdělávacích programů)
- stabilitu zaměstnání